Aktuális állásajánlataink

exxcar.hu csapatához keresünk – első körben – külsős újságírót.

Nincs kizárva, hogy egy idő után főállást is fogunk tudni kínálni, most azonban csak külsős, részmunkaidős kollégát keresünk, olyat, aki az autók világában él és mozog.

Képzettség

Ami mindenképp elvárás a munkakörhöz:

  • Legyél otthon az autók világában

  • Folyamatosan legyél képben az újdonságokkal, újításokkal

  • Fontos az angol nyelv ismerete, problémamentes használata

  • Autóipari és újságírói, szöveggyártói tapasztalat erős előny

  • Tényleg tudjál korrekt szöveget leadni, feltölteni

  • Fogalmazz választékosan és legyen tökéletes a helyesírásod

  • Rendelkezz alapvető számítógépes ismeretekkel (office, valamilyen képszerkesztő, CMS rendszer)

  • B kategóriás jogosítvány szintén előny

Hosszú távon hasznos számunkra, illetve nálunk számodra előnyös:

  • Videós, filmes tapasztalat, szereplési hajlandóság

  • Saját gépkocsi és vezetési rutin, hiszen azt várjuk, légy otthon az autók világában

  • Lightroom használatában gyakorlat

  • Felsőfokú végzettség

További információk

Ha szívesen dolgoznál egy jófej csapatban, küldd el jelentkezésed

Titkári pozíció ellátására keresünk személyeket (próbaidő alatt) napi 2 órás online munkavégzésre. Feladatok: Titkári feladatok ellátása mint pl: Adatrögzítés, adatok keresése a világhálón, levél írás, határidők figyelemmel kísérése, stb Elvárások: Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal Angol vagy idegen nyelvtudás előnyt jelent Számlaképesség előnyt jelent, de ha ez nem megoldható, tudunk segítségét adni ebben, csak kérjük jelezni szíveskedjen.